EKİBİMİZ

41535 (7)_edited.jpg
Av. Ömer Çebi
Kurucu

İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tam burslu olarak okudu. Dil öğrenimi için Amerika Birleşik Devletleri’nde burslu olarak bulundu. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde araştırma görevlisi, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş ve Türk Hava Yolları A.O.’da müşavir avukat olarak çalıştı.

Ömer ÇEBİ iyi derecede İngilizce, orta seviyede Arapça ve İspanyolca bilmektedir. Türkiye İzcilik Federasyonu faaliyetlerinde izci lideri olarak görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

41535 (148)_edited.jpg
Av. Taha Hüseyin Çebi
Kurucu

İstanbul Eyüp Anadolu Lisesinden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi aldı. Meslek hayatına Türkiye’nin önde gelen İnşaat firmalarından biri olan Sur Yapı A.Ş’de Avukat olarak başladı. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı sınavlarında başarılı olarak gayrimenkul değerleme uzmanlığı sertifikası almaya hak kazandı (Sicil No: 406267). Bir süre ticaret hayatında bulunarak e-ticaret sektöründe kendi işini yürüttü. Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanlık Yönetim Ofisinde Müşavir Avukat ve Yönetici olarak çalıştı.

İyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilmekte olan Taha Hüseyin ÇEBİ Türkiye İzcilik Federasyonu faaliyetlerinde izci lideri olarak görev almıştır. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Mevzuat İzleme ve Geliştirme Komitesi üyedir.

41744 (86)_edited_edited.jpg
Cem Atakan Loç
Muhasebe Danışman

İstanbul Pertevniyal Lisesi’nden ve İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu. Akabinde İktisat Fakültesi’ni bitirdi. Bir süre Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadı. Öğrenciliği sonrasında finans sektörüne giriş yaparak AXA Sigorta A.Ş’de Underwriter olarak görev aldı. Change.org, OSISoft, Radius (Vistra) Hunter Industries gibi bir çok uluslarası arası firmayla çalıştı. 

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Cem Atakan Loç, edindiği mühendislik formasyonunu iktisat alanındaki birikimiyle harmanlayarak mali müşavirlik hizmeti vermektedir.

Cem Atakan LOÇ, ayrıca 2000-2005 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü Futbol Okulu’nda lisanslı futbolcu olarak oynamıştır.